icon

Vašík měl v sobotu rok a umí tato čtyři "slova":
b - táta
m - máma
ddd - auto
ttt - krtek

:D Dříve jsme byli mé a bé, ale jsme z Ostravy, je třeba to zkrátit :D

avatar

...bo neni čas.....😇

28. únor 2017
avatar

@camelinka No přesně :D

28. únor 2017
avatar

Je to fakt vtipné. Když třeba předstírám, že spím, on přijde, hlavu úplně k té mojí a řekne m? m? m?

28. únor 2017