icon

Ahoj holky 🌸☀️
Jdu si pro radu 🌸
Dcera 4roky ..tak pred tydnem ..zacala brkat asi tak 40xza den 🫩
Volala jsem dr .poslala nas na vysetreni jestli to neni reflux ,Tak se chci jen poptat nez nas vezmou jestli nemate nektera zkusenosti ..

avatar

Můj syn měl reflux s těmito projevy. Zabraly léky a úprava režimu. Nesměl sladké nápoje ani bublinky. Jíst směl několikrát denně dosyta, nepřecpávat se, ale ani neuzobávat mezi jídly, vždy tak 3 hodiny pauza, aby žaludek vytrávil. Nic čerstvého kynutého, smaženého, tučného ani kořeněného. Sledovat, co vadí, někomu čokoláda, citrusy...

Dnes v 07:11