Ahoj holky 🌸☀️
Jdu si pro radu 🌸
Dcera 4roky ..tak pred tydnem ..zacala brkat asi tak 40xza den
Volala jsem dr .poslala nas na vysetreni jestli to neni reflux ,Tak se chci jen poptat nez nas vezmou jestli nemate nektera zkusenosti ..
Ahoj holky 🌸☀️
Jdu si pro radu 🌸
Dcera 4roky ..tak pred tydnem ..zacala brkat asi tak 40xza den
Volala jsem dr .poslala nas na vysetreni jestli to neni reflux ,Tak se chci jen poptat nez nas vezmou jestli nemate nektera zkusenosti ..
Můj syn měl reflux s těmito projevy. Zabraly léky a úprava režimu. Nesměl sladké nápoje ani bublinky. Jíst směl několikrát denně dosyta, nepřecpávat se, ale ani neuzobávat mezi jídly, vždy tak 3 hodiny pauza, aby žaludek vytrávil. Nic čerstvého kynutého, smaženého, tučného ani kořeněného. Sledovat, co vadí, někomu čokoláda, citrusy...