icon

ZUBY
Neměl jste někdo přeplněný zubní kanálek? Menu předešlému zubaři se to povedlo udělala se tam malá tvrdá boulička a moje tělo se jí pravděpodobně snaží vypudit. Zubař doporučuje odstranění (vyříznutí) brr. Jsou dny kdy mi mírně oteče tvář trávě nad tím zubem kde boulička je.

avatar

A váček to není?

31. kvě 2023
avatar
luxda
autor

@katastrofa007 není je to tvrdé včera jsem byla u zubaře předešlý zubař říkal že je ten kanálek trochu přeplněný 🤦

31. kvě 2023
avatar

@luxda Aha. To jsem ještě neslyšela.

31. kvě 2023
avatar

Tak pokud to zlobí, tak to bude chtít začistit, ať se to pořád neopakuje

31. kvě 2023
avatar
luxda
autor

@j.kriv právě jsem z toho na nervy furt mě to tam bolí 😓 je to divný sem tam v tom i tepne

31. kvě 2023
avatar

Pokud tam něco neustále tu sliznici dráždí, tak je tam pravděpodobně zánět, pokud v tom tepe, to pravděpodobně bez nějakého zásahu nepomine

31. kvě 2023