ZUBY
Neměl jste někdo přeplněný zubní kanálek? Menu předešlému zubaři se to povedlo udělala se tam malá tvrdá boulička a moje tělo se jí pravděpodobně snaží vypudit. Zubař doporučuje odstranění (vyříznutí) brr. Jsou dny kdy mi mírně oteče tvář trávě nad tím zubem kde boulička je.
luxda
autor@katastrofa007 není je to tvrdé včera jsem byla u zubaře předešlý zubař říkal že je ten kanálek trochu přeplněný 🤦
31. kvě 2023
@luxda Aha. To jsem ještě neslyšela.
31. kvě 2023
Tak pokud to zlobí, tak to bude chtít začistit, ať se to pořád neopakuje
31. kvě 2023
Pokud tam něco neustále tu sliznici dráždí, tak je tam pravděpodobně zánět, pokud v tom tepe, to pravděpodobně bez nějakého zásahu nepomine
31. kvě 2023
A váček to není?