icon

¨máme krásnou zdravou holčičku Dr. na UTZ řekl že máme krásné miminko X-)

avatar

Tak to Ti moc gratuluji 🙂. Já dneska byla u dr. a o nějakém UZ si prý popovídáme až 1.12., až přijdu na KO. Trošku mě to zklamalo. Všichni už vědí, co mají v bříšku a my jen víme, že to je miminko. Jinak jsme ale v pořádku. Dal mi nějaký Duphaston, abychom podpořili placentu. Moje mamka prý něco podobného brala, když byla těhu se mnou. Tak snad se nemusím ničeho bát. Gynekolog mi pořád říká, že už by chtěl, abych byla tak 32.tt. Asi se bojí, aby to vyšlo. Ale to mi fakt nepřidá ☹.

Odpověz
10. lis 2010
avatar

@lucifer1987 mno jo to tak bejvá když je tam riziko tak sou radši když už je mimčo velký a kdyby bylo nutný ho dřív vyndat tak sou raši když už má všechno hezky vyvinutý 🙂. UTZ by ti měl děla kolem toho 20 tt to se měří mimčo jak je veliký 🙂

Odpověz
10. lis 2010
avatar

@luznicarka Nemysli si, já už bych taky chtěla, aby byl aspoň březen. Akorát mi zase nasadil brouka do hlavy. Jestli mi to radši napsal kvůli těm 2 min. potratům. Ale když už jsme takhle daleko, tak to už musí dopadnout dobře. Mám skoro půlku za sebou. Budu doufat a věřit, že to je jen taková radšitabletka.

Odpověz
10. lis 2010
avatar

@lucifer1987 určo kvůli tomu a pak kvůli tý srážlivosti si myslím mě teď odhalili nějakou míň závažnou krevní mutaci tak snad bude vše ok 🙂

Odpověz
10. lis 2010
avatar

@luznicarka Určitě je vše v pořádku. Hlavně, že na to přišli a něco s tím dělají. Já si přijdu jak fetka. Musím jíst 4 prášky a injekce a on mi dá ještě další. Njn, holt budu celé těhu píchat a polykat 🙂.

Odpověz
10. lis 2010
avatar

@lucifer1987 eště že nemám žádný prášky to je jediný co kvituju 🙂 protože to už bych se zbláznila 🙂

Odpověz
10. lis 2010