Prosim o tip na knizku pro tchyni, zanr bud detektivka nebo nejaky roman, ale ne cervenou knihovnu. Libil se ji Nesbo, Klevisova, Stolety starik, Analfabetka a tak😊
Predem diky!😊
Nebo trilogii Millenium od Stiega Larsonna
Pokud se jí líbí Klevisová, tak by se jí mohl líbit i Jiří Hájíček: https://www.databazeknih.cz/autori/jiri-hajicek...
Mně se od něj nejvíce líbilo Selský baroko a Zloději zelených koní.
A nebo ještě Šikmý kostel od Karin Lednické.
Severské detektivky: nejvíc miluju Hjorth a Rosenfelda, Monse Kallentofta a Henninga Mankela, skvělá je i Irsa Sigurdardottir a Kati Hiekkapelto.
Přijdou mi dobre vsechny knizky od Charlotte Link 🤓
Severský detektivky jsou bezva, doporucuji Adler Olsen (od začatku)a nebo Bernard Minier (Mráz, Kruh, Tma...)
S dovolením se připíchnu 📍
Moc dekuju vsem, neco vybereme😊
Hezke jsou detektivky od Dominika Dána. Nebo pak Robert Bryndza, ale tam jsou serie. Pak jsou dobre severske detektivky, pokud se ji libil Nesbo, tak to by taky mohlo byt fajn.. Stefan Anhnem pise opravdu skvele, prvni dil je kniha Oběť bez tváře. U jehoknih občas fakt mrazí.. https://www.databazeknih.cz/serie/fabian-risk-7419