maajaa1
2. kvě 2010
L+P
Jeje,to jsou broucci malinkaty
2. kvě 2010
Bobci malí. Držíme vám palečky, ať se dobře daří.
2. kvě 2010
to jsou zlatíčka.. drobečkové at pěkně rostou a jste už brzo doma
2. kvě 2010
maajaa1
autormoc děkujem, k dnešku už jsme povyrostli, máme už přes 2700g.
18. čer 2010
Maji, jsou úúúúúúžasníííí... A jste veliké šikulky!!! Držíme palečky, ať jste brzyčko doma!!!
18. čer 2010
Maruško ježíš to jsou krááásný prďolkové 😵😵super že už jste doma 🙂
20. čer 2010
maajaa1
autorDěkujeme, už jsme měsíc doma a jsme pěkní čtyřkiloví cvalíci s dvojitou bradičkou.
31. črc 2010
jsou překrásný!! 🙂
17. zář 2010















bobeči malincí, krásní 🙂