icon
avatar
maajaa1
2. kvě 2010

L+P

avatar

bobeči malincí, krásní 🙂

2. kvě 2010
avatar

Jeje,to jsou broucci malinkaty

2. kvě 2010
avatar

Bobci malí. Držíme vám palečky, ať se dobře daří.

2. kvě 2010
avatar

to jsou zlatíčka.. drobečkové at pěkně rostou a jste už brzo doma

2. kvě 2010
avatar
maajaa1
autor

moc děkujem, k dnešku už jsme povyrostli, máme už přes 2700g.

18. čer 2010
avatar

Maji, jsou úúúúúúžasníííí... A jste veliké šikulky!!! Držíme palečky, ať jste brzyčko doma!!!

18. čer 2010
avatar

Maruško ježíš to jsou krááásný prďolkové 😵😵super že už jste doma 🙂

20. čer 2010
avatar
maajaa1
autor

Děkujeme, už jsme měsíc doma a jsme pěkní čtyřkiloví cvalíci s dvojitou bradičkou.

31. črc 2010
avatar

jsou překrásný!! 🙂

17. zář 2010