Ahoj těhulky, maminky, tetičky i kmotřičky,
po rodičovské dovolené už jsem se bohužel neměla kam vrátit do práce.
Tak jsem tak přemýšlela, co umím a co bych mohla dělat.
Umím šít, ale nevím jestli to umím i prodat.
Mám spoustu nápadů, kdyz je zrealizuji tak je přidám.
Kdyby jste něco chtěli a neuměli to sehnat, tak se klidně na mě obraťte a spolu to dáme dohromady.
Pěkný den Madlenka švadlenka
madlenkas
autor@berenika39 omlouvám se, měla jsem namysli Bazar. 🙂
11. pro 2016
Dobrý den šijete hnízdečka na objednávku?kdepak bych si je mohla prohlédnout.Děkuji
1. led 2017
madlenkas
autorDobrý den, hnizdecka siji. Jedno je na mem bazaru. Sirku, delku a materiály si zvolite sama 🙂
1. led 2017
super, jsi šikovná, ale prodávej, prosím, jen v Bazaru. Nabídky na zdi možné nejsou, děkuji za pochopení.