icon
44 / 54
avatar

to je bomba! to je originál nebo udělané někde soukromě? každopádně 1*!

21. říj 2012
avatar
madormi
autor

děkuji moc, nechala jsem si to ušít 🙂

21. říj 2012
avatar

Ty chlupy jsou úžasné. Jak je to na tom přichyceno?

29. říj 2012
avatar
madormi
autor

je to na gumičce jakoby tak se to natáhne kolem boduy a dole jsou takové sponečky mám to zachycené pod boudou.

29. říj 2012
avatar

no to je pecka 😀

28. lis 2012
avatar

přesně můj styl!!!! vážně nádhera!!

28. lis 2012
avatar
madormi
autor

@veruncicinka no je to hustý 🙂 manžovi se to teda nelíbí, tak asi set stříbrný prodám a nechámsi jen kožešinu a bud jí používat na fialový set 🙂

28. lis 2012
avatar

tak to ten můj by se v tomhle vyžíval :D za mě v žádným případě neprodávat, fakt nádhera!! upřímně vám ho zavidím!!!! :D 🙂

28. lis 2012
avatar
madormi
autor

@veruncicinka no a jaktov ypadá nádherně na sněhu :-O jak napadlo tak jsem to oblékla no a páráda kočár na hory jak dělaný to byl 🙂 jen manžel remcá a nechce s tím jezdit nooo 🙂

28. lis 2012