
44 / 54
madormi
autorděkuji moc, nechala jsem si to ušít 🙂
21. říj 2012
Ty chlupy jsou úžasné. Jak je to na tom přichyceno?
29. říj 2012
madormi
autorje to na gumičce jakoby tak se to natáhne kolem boduy a dole jsou takové sponečky mám to zachycené pod boudou.
29. říj 2012
no to je pecka 😀
28. lis 2012
přesně můj styl!!!! vážně nádhera!!
28. lis 2012
madormi
autor@veruncicinka no je to hustý 🙂 manžovi se to teda nelíbí, tak asi set stříbrný prodám a nechámsi jen kožešinu a bud jí používat na fialový set 🙂
28. lis 2012
tak to ten můj by se v tomhle vyžíval :D za mě v žádným případě neprodávat, fakt nádhera!! upřímně vám ho zavidím!!!! :D 🙂
28. lis 2012
madormi
autor@veruncicinka no a jaktov ypadá nádherně na sněhu :-O jak napadlo tak jsem to oblékla no a páráda kočár na hory jak dělaný to byl 🙂 jen manžel remcá a nechce s tím jezdit nooo 🙂
28. lis 2012
to je bomba! to je originál nebo udělané někde soukromě? každopádně 1*!