
12 / 234
11.8.2010 ufounek :-)
nadhernej "medvidek",alespon my tak nasemu malemu rikali ;) hodne stesticka pri tehuleni
11. srp 2010
přesně tak, my taky měli medvídka takhle ze začátku, akorát z toho nemám fotečku, jen nákres, jak si to pamatuju a vypadala malá přesně takhle - hodně štěstíčka v těhulkování!!!!!!
11. srp 2010
Přeji hodně štěstí a moc gratuluji 🙂
12. srp 2010
krasny !!!! 🙂
12. srp 2010
Jéééé,Moni,co to vidím:o))))To je krásný:o)))Moc,moc gratuluji-opatruj se!!!:o))
13. srp 2010
Mončo čekáte krásný miminko 🙂)) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. zář 2010
krásnej drobeček!!!!jejda ještě jednou moc gratuluji!!!