icon

Doopravdy poslední pokus, ten už musí vyjít.

avatar

Držim moooooooooooooc pěstičky,aby se mimísek udržel....zasloužíš si to jako nikdo!!!!....🙂

4. pro 2010
avatar
majka43
autor

Moc děkuju.

4. pro 2010
avatar

neboj, vyjde to 🙂

5. pro 2010
avatar
majka43
autor

Kacci a kolikátý de jsi po oplodnění?

15. pro 2010
avatar
majka43
autor

Duch tam byl včera, dneska už tam není nic.

16. pro 2010
avatar
majka43
autor

13 DPO

16. pro 2010