icon

Maminky látkovačky, prosím pomooc..laůtkové pleny pop in. Vše v jednom-vkladačky mám na patent. Nedávají se svrchňaky. Mohu vyprat komplet na 60? Nebo vycvakat vkládačky, vyprat na 60 a kalhotky na 40stupňů? Jsem nováček, tak si nevím rady a nerada bych je zničila😊

avatar

Pokud jsou vše v jednom, tak se to pere komplet a jinak ikdybys používala zvlášť pleny a zvlášť svrchňáky, tak se pere vždycky vše na 60. Naopak kdybys prala dlouhodobě jen na 40, tak zničíš pleny, moč by je vyžrala.

25. led 2017
avatar

vše na 60, ne aviváž, je to i v návodu na webu, peru vždy na 60.

25. led 2017
avatar

Sice nemám pop in, ale vše peru na 60 + předpírka + máchání navíc.

25. led 2017
avatar

zapomněla jsem dodat, že píšu přímo o pop-in...dyštak zde jejich info: http://www.pop-in.cz/pece-o-pop-in/ (já ždímám na 1200 otáček a plenky se zatím nijak nezničily)

25. led 2017
avatar
maky_s
autor

Moc díky. Nemohla jsem právě najít info na tyto pleny, asi jsem špatnw hledala😐

26. led 2017