icon

Můžu vyprat střechu Valca v pračce? Máte některá vyzkoušeno?

avatar

Ano ja 🙂 na 40stupnu 800otacek

10. kvě 2016
avatar

Jiste ja vcera prala 🙂) 40 stupnu a 1000 otacek, ihned po vytazeni z pracky ji namontuji zpet, perutak celej kocarek 🙂

10. kvě 2016
avatar
maky_s
autor

@m_d
@novotinka Holky a jak mám tu střechu sundat? patenty jsem odepla, ale vpředu je to na té tyčce.

10. kvě 2016
avatar

@maky_s rozstoubovaz krizovym sroubovakem a stahnout 😉

10. kvě 2016
avatar
maky_s
autor

@m_d jj😊 tak jsem to dlouho zkoumala až jsem ho vytáhla a odšroubovala😊 v krámě mi střechu měnili a vůbec jsem si nevšimla, že by používala šroubovak😃

10. kvě 2016
avatar

@maky_s super 🙂 my byli venku a já zrušila internet v mobilu 🙂)

10. kvě 2016
avatar
maky_s
autor

@m_d šroubovák jsem stejně potřebovala i na to abych sundala zbytek..příjde mi to nepraktické. Zítra budu prát sporťák z trojkombinace, to jsem zvedavá, co mě čeká.. jinak trochu závidím, že jste byli venku..my jsme horečkovali, tak jsme zavření doma..tak vymýšlím takový kraviny jako prát kočár apod.. 🙂 😀

10. kvě 2016
avatar

@maky_s to my celý minulý týden, no já peru valčíka často, mám toho stříbrnýho a děti jsou hrozná prasátka...předminulý týden mě v něm rupla cocacola :-/ takže asi tak 😀

10. kvě 2016