Můžu vyprat střechu Valca v pračce? Máte některá vyzkoušeno?
Jiste ja vcera prala 🙂) 40 stupnu a 1000 otacek, ihned po vytazeni z pracky ji namontuji zpet, perutak celej kocarek 🙂
10. kvě 2016
maky_s
autor@m_d šroubovák jsem stejně potřebovala i na to abych sundala zbytek..příjde mi to nepraktické. Zítra budu prát sporťák z trojkombinace, to jsem zvedavá, co mě čeká.. jinak trochu závidím, že jste byli venku..my jsme horečkovali, tak jsme zavření doma..tak vymýšlím takový kraviny jako prát kočár apod.. 🙂 😀
10. kvě 2016
Ano ja 🙂 na 40stupnu 800otacek