Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  maloira
  20. črc 2020    Čtené 688x

  Savo s vůní?!

  Při pořizování baráku jsme už měli Natálku. Každý mi říkal, že udržet takhle velký dům čistý bude náročný, natož se psem. A my? My si pořídili ještě Žvejku 😁 A pak jsem pochopila, jak těžký je udržet barák čistý, hlavně podlahy. A teď mi na tom záleží o chlup víc, připojí se k nám v listopadu miminko a samozřejmě chci, aby vyrůstalo v čistém prostředí.

                       Naše dvě největší nepořádnice 

  Když jsme byli vybraní na testování Sava, těšila jsem se. Ráda střídám prostředky k úklidu, přesto jich není mnoho, které mám v oblibě. Ráda však dávám šanci novým, nevyzkoušeným. 

  Savo bez chlóru na podlahy

  Upřímně jsem byla skeptická, Savo má v naší domácnosti své místo - používáme ho na praní i do bazénu, ale vždycky mi vadil jeho zápach. Při otevření tohoto prostředku jsem byla příjemně překvapená, že se nedusím a vůně je opravdu decentní. A co víc - po naředění vodou a vytření - ta vůně je dokonce příjemná! Odzkoušeli jsme jeho účinnost na nejšpinavějším místě našeho domova - Žvejky koutku s jídlem. Oba pejsky krmíme masem, je pro mne tedy důležitý i dezinfekční aspekt čistícího prostředku, který samozřejmě nedokážu objektivně vyhodnotit, ale věřím tomu, co píší. Vytření šlo samo, špína hezky pouštěla. Podlaha se krásně leskla. Po zaschnutí jsem vyzkoušela můj největší problém s některými prostředky - lepení. A nic! Podlaha se po Savu nelepí.

  Savo bez chlóru na plochy  

  K tomuto prostředku jsme se dostali až jako k druhému. Mé očekávání bylo vysoké, s tím na podlahy jsem byla nadšená. První místo na vyzkoušení jsme zvolili koupelnu. A já se nemohla účastnit. Vůně rozprašovače je na můj nos příliš výrazná, dráždivá. Voní podobně jako ten na podlahy, přesto tím jak se to rozpráší, už mi vůně nebyla vůbec příjemná. Manžel tedy v testu pokračoval beze mne a já zhodnotila až výsledek. Místnost stále byla cítit pro mne štiplavou vůní, ale krásně se leskla. Opět mohu zhodnotit, že po setření nejsou šmouhy, ani na dotyk nelepí.

  Na hračky bych tento prostředek nepoužila, i po oplachu vodou stále cítím ostrou vůni.

  Avšak rozhodla jsem se mu dát ještě jednu šanci. V kufru auta se nám rozlil olej. Plus směs psích chlupů - prostředek se chlubí antialergenním účinkem. Nastříkali jsme tedy podložku Savem a dle instrukcí nechali 15 minut působit. Po spláchnutí jsme s povděkem kvitovali, že působí i na mastnotu. Tento rozprašovač tedy necháme do garáže - venku mi jeho vůně nevadila, a krom toho na něm není nic špatně.  

  A závěr?

  Savo na podlahy se stane stálou součástí naší Savo rodiny. Savo rozprašovač si určitě nekoupíme.

  Děkujeme za možnost vyzkoušet oba produkty!

  #test_savo2 #recenze #zkusenosti_savo_bez_chloru

  Žvejka je zlatej pejsek a už se hodně věcí za těch pár měsíců u nás naučila.. ale pořád jí jako prasátko 😁 a po každým jídle vypadá podlaha kolem jejích misek takto.. Dnes jsme vyzkoušeli Savo na podlahy - myslím, že každý si vybaví pronikavou vůni přípravků Savo. Byli jsme mile překvapeni, o kolik jemněji a příjemněji voní tento přípravek. Podlaha je krásně lesklá, nelepí. Savo na podlahy se u nás určitě zabydlí. #test_savo2

  (2 fotky)

  I nám dnes začalo testování Savo 👏🏻 přinejmenším do listopadu jsou největšími bordeláři v baráčku naše fenečky... ony teda samozřejmě nesouhlasí, ale známe to 😁 Dostali jsme na vyzkoušení Savo na podlahy - na což jsem upřímně zvědavá, Žvejka má nachystaný ten pravý zátěžový test 😁 A Savo rozprašovač, který využijeme po celém domě. A jako bonus jsem dnes dostala klidový režim, takže zkoušet bude hlavně manžel, já budu pozorovat a čuchat - těhotenský nos je citlivý 😁 #test_savo2

  Hura ❤️ cysta je pryc... dostala jsem 1. injekci stimulace a kolem 13.2. bude odber 👏🏻