Můžu se zeptat v kterém týdnu je nejlepší to vyřizovat? 😊
6. kvě 2019
Holky nechci být za pako ale my u kluků nic takového neresili, to se musí?
6. kvě 2019
Máme vybrána stejná jména 😉
6. kvě 2019
mamamili
autor@velkabublina tak to je pěkné😊my budeme mít holčičku
6. kvě 2019
Šimonka mam tez doma.Kdyz jsem jmeno vybirala v okoli jsem zadneho neznala.Kdyz jsem poprve sla s nalym do plavani byly tam 4 Šimonci a Kristynka😉
6. kvě 2019
Měli jsme vybraná stejná jména a máme Nellinku😊
6. kvě 2019
Též mame Nelinku doma.
6. kvě 2019
@mamamili my Šimona 😉
6. kvě 2019

Krásná jména. My máme našteští ještě 4 měsíce čas 😂.