Holky byla tu některá z vás na genetice v Plzni? Já byla kolem toho 12.tydne a teď říkal, doktor, že přemýšlí o tom, že mě tam pošle znova. Poprvé jsem platila 1000,- a to budu muset i teď zaplatit? Někde jsem slyšela, že druhý se neplatí. Diky
Druhou návštěvu jsem neplatila 🙂
25. led 2019
Druha se neplati
25. led 2019
Já byla v úterý a říkala doktorka, že od nového roku se platí i ten druhý, abych s tim počítala.
25. led 2019
Druhy sem neplatila ani jednou je to nejak po 20tt myslim
Mrkni na stranky svoji pojistovny, mne vzp proplatila ten prvni screening