icon

Holky byla tu některá z vás na genetice v Plzni? Já byla kolem toho 12.tydne a teď říkal, doktor, že přemýšlí o tom, že mě tam pošle znova. Poprvé jsem platila 1000,- a to budu muset i teď zaplatit? Někde jsem slyšela, že druhý se neplatí. Diky

avatar

Druhy sem neplatila ani jednou je to nejak po 20tt myslim
Mrkni na stranky svoji pojistovny, mne vzp proplatila ten prvni screening

25. led 2019
avatar

Druhou návštěvu jsem neplatila 🙂

25. led 2019
avatar

Druha se neplati

25. led 2019
avatar

@emmacho ten první mi taky proplatila VZP.
@anna0306
@luonnatar tak to je super😀díky holky

25. led 2019
avatar

@anna0306
@luonnatar a to jste byli v Plzni jo?

25. led 2019
avatar

@mamamili Já jsem byla v Černicích.
Pouze kdybych chtěla 3D fotky tak bych platila.

25. led 2019
avatar

Já byla v úterý a říkala doktorka, že od nového roku se platí i ten druhý, abych s tim počítala.

25. led 2019