Holky jakou manuální odsávačku mateřského mléka by jste doporučily? Chci ještě využít toho příspěvku od pojišťovny. Díky
Avent byla super, pak jsem mela stsrsi typ Medely a sikene, mela obrovsky ten otvor, takze silene vytahovala bradavku a tim praskala jeste vic. Ten Avent byl setrnej
1. bře 2019
Mela jsem avent a dobry, ale pokud chces odsavat pravidelne, doporucila bych elektrickou medelu. Tak vyla neprekonatelna.
1. bře 2019
mamamili
autortakže tato by mohla být?
1. bře 2019
Ruční Avent. To je přesně ona. Měla jsem i Farlin, to byl teda zmetek. Elektrickou mám BayBy a ta teda Medelu překoná.
1. bře 2019
Taky jsem si na pojišťovnu brala avent...zatím jsem ji nepotřebovala 😃
1. bře 2019
Prý se proplatí i nosní odsavacka...
1. bře 2019

Ja mela avent a spokojenost...