Holky muze byt zilni tromboza I ve stehne? Boli me zadni strana stehna a loni jsem mela trombozu v lytku a tak nejak ta bolest zacinala taky. Mam problemy se zilami, nedavno jsem byla I na cevni na ultrazvuku a doktor rikal, ze ted kdyz jsem tehotna toho moc delat nemuze. Mam prijit po sestinedeli a mozna me posle I na operaci. Zdedila jsem je po dedovi a me mamce a vratit to nemuzu😞😞😞
Já ji měla v prvním těhotenství ve stehně
Jak nemůže dělat nic? Co je to za blbost? Však normálka se píchá Fraxiparine nebo Clexane... Já mám taky trombofilii a celé první těhotenství jsem si píchala injekce na redění krve...
Stahovaci puncochy, pichani antikoagulancií - Fraxiparine ci Clexane a hlavne pravidelna kontrola na hematologii. Toto je vec, ktera vy se rozhodne neměla podceňovat obvzlaste v těhotenství!
@lenusaak stahovaci puncochy uz bohuzel neoblecu a kdyz jsem je mela tak to bylo jeste horsi. Zatim to nemam v takovem stadiu, abych si musela pichat injekce, neni to jen z ust jednoho doktora. Jsem to blbe napsala muze samozrejme delat ale nechce do me ladovat neco co zatim nepotrebuju.
@jijulka ja nevim jestli to je tromboza, ted tu byla znama co dela na chirurgii a rikala, ze to na to nevypada. Ted kdyz lezim tak to ustupuje. Rikala ze pokud to bude bolet I rano tak hned jet.
Ja tu trombozu mela v dusledku operace a ted me ta bolest prekvapila. Diky vsem za rady, snad to nic nebude.
@mamamili aha ja chápala, ze k tomu mas sklony k tem zilnim trombozam ( treba jako leidenska mutace krve atd.). Jinak tedy tromboza muze byt opravdu kdekoliv. Casto doprovazeno zarudnutim a kdyz se jede prstem po te zile, je to velka bolest ( na stehne se teda ta zila hleda hur) a to pnuti ... tak to sleduj. Jinak pak tedy souhlasim s tim co rikal doktor- bylo by to zbytecne redit krev, pokud neni presna indikace. Tak snad to je jen neco natazeného😊
tromboza muze byt kdekoliv , kde jsou zily. Ve stehne taky. A byva tam casto