Koukam na Prostreno a zda se mi to nebo je ten chlap d..il?
Je , do toho dětského " pokojíčku" bych nedala ani toho psa 😒 ale i bez toho mi přijde úplně mimo .
7. led 2019
mamamili
autorA hlavne to jak se chlubi, ze ho nebavi pracovat proto nikde dlouho nevydrzi. Bych ho nechtela mit doma. Zlaty muj pritel
7. led 2019
Tak udělat v komoře pokoj 😢 je to ... 🤦
7. led 2019
Já jsem teda nechápala..😪😖
7. led 2019
Nezdá se ti to,je to de.il.A ta jeho musí být to samý.Chudaci děti,si užijí s takovýma rodičema😠
7. led 2019
Nechala sem to tam po Ohnivym kureti a sedim a mam chut po nem hodit ten hrnek... To je fakt id*ot 🤦🏻 jeste jak byl pysnej na ten kumbal ty holcicky a cekaj do toho prostoru druhe.... Silenost za me teda