Mít doma pět divokých kluků tak si to jdu asi hodit😁
V mých očích spratci. Jdu se těm svým dvěma omluvit, protože jsou zlatí.
Jsou takovy protoze na nich pachaji to co pachaji, fyzicke tresty jeste z ditete nikdy slusneho cloveka nevychovaly, naopak! Bude zlo ze sebe vybijet v detskem kolektivu az do dospelosti, a pokud se mu nerozsviti, jednou zabije ☹
jako aby dítě vzalo nůž a řeklo že někoho rozřežou tak to je mazec
@lleennttiillkkaa taky se jim budu muset omluvit😊
Já byla v Anglii au-pair, v slušné rodině, maminka ani táta děti nebyli, oba dva právníci a přesto ke mě malá přišla s nožem a říkala chop chop chop. Vysvětlila jsem jí, že mi mohla ublížit a že se to nedělá. Pak už to nikdy neudělala. Biomatka klukovi neřekla vůbec nic. To mě zarazilo.
*nebili
Tohle se nedá říct divocí, jsou to nevychovanci