icon

Mít doma pět divokých kluků tak si to jdu asi hodit😁

avatar

Tohle se nedá říct divocí, jsou to nevychovanci

17. dub 2019
avatar

@bara88 chtěla jsem je nazvat nějak mírně😁ale fakt jsou to nevychovanci. Oproti nim jsou moji kluci zlatí.

17. dub 2019
avatar

V mých očích spratci. Jdu se těm svým dvěma omluvit, protože jsou zlatí.

17. dub 2019
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Jsou takovy protoze na nich pachaji to co pachaji, fyzicke tresty jeste z ditete nikdy slusneho cloveka nevychovaly, naopak! Bude zlo ze sebe vybijet v detskem kolektivu az do dospelosti, a pokud se mu nerozsviti, jednou zabije ☹

17. dub 2019
avatar

jako aby dítě vzalo nůž a řeklo že někoho rozřežou tak to je mazec

17. dub 2019
avatar

@bara88 když jsem viděla v jeho ruce ten nůž tak jsem i přestala dýchat. Můj starší má nůž v ruce jen když si dělá svačinu, ale ví jak ho použít a mladšího ani nenapadne ho vzít do ruky.

17. dub 2019
avatar

@lleennttiillkkaa taky se jim budu muset omluvit😊

17. dub 2019
avatar

@bara88 a kde to asi tak male dite vzalo? Tohle je normalni priklas zmareneho ditete! To dite za tohle chovani nemuze, vidi to doma, prijde mu to normalni!

17. dub 2019
avatar

Já byla v Anglii au-pair, v slušné rodině, maminka ani táta děti nebyli, oba dva právníci a přesto ke mě malá přišla s nožem a říkala chop chop chop. Vysvětlila jsem jí, že mi mohla ublížit a že se to nedělá. Pak už to nikdy neudělala. Biomatka klukovi neřekla vůbec nic. To mě zarazilo.

17. dub 2019
avatar
17. dub 2019