Narodili se aby prezili
10. led 2019
mamamili
autor@monculais
@makynaeliska a jaká je ta knížka?
10. led 2019
Jj taky mě to úplně dostalo a koukám kolik mamin tady teď čte tyto knihy s touto tematikou🙂 mě to úplně dostalo mám precteneho tatera teď čtu fotografa s mám v Merkur mengeleho děvče urco a tu narodili se aby přežili 🙂
10. led 2019
Docetla jsem nedavno (po Hane atd) Vypravecku od Judi Picoultove. Taky velky pribeh zase z trosku jineho uhlu pohledu 🙂
10. led 2019
Holky založila jsem skupinu kde si můžeme předat typy o těchto knihách, měnit či půjčovat.
Myslím že pro ty z nás kdo opravdu toto čte by to mohlo být fajn a přínosem 😉
10. led 2019
10. led 2019
Tatér z Osvětimi a Chlapec v pruhovaném pyžamu 👍
10. led 2019



Taky teď čtu Mengeleho děvče. Ještě mám doma Tatér z Osvětimi, ale nepřečtené. U těchto, co tu máš jsem četla Narodili se aby přežili. Zbytek neznám.