Údajně se neštovice poznají i podle toho, že na hlavě (ve vlasech) je jedna ooobr velká. Mladší právě měla jen takové pupinecky a žádnou klasickou. Až pak jsem jí důkladně probírala hlavu a měla ji tam.
16. kvě 2019
Jj jsou to neštovice.
16. kvě 2019
Určitě to jsou neštovice, syn jich měl pár takových.
16. kvě 2019


Jj, jsou. Druhá dcera je měla taky takové. A mnohem víc pupínků, než její ségra.