Tak jsem si myslela, že v neděli už nastoupim na mateřskou a doktor mi neschopenku ukončí až v utery takže si ještě nějaký den počkám. No co těch pár dnů už vydržím a pak už konečně skončí ty blbě vycházky😊😊
Já také 🙂. Už se těším, že konečně budu moci jít ven kdy chci a nebát se, že mi přijde nějaká kontrola 😬
28. dub 2019
Já až 18.7 🙂. To máte už za pár 🙂.
28. dub 2019
I já se na konec vycházek těším 👏. Ale bohužel mi končí až 23.5 😭