To moje čtyřleté miminko už víc jak půl hodiny spí. Asi bude zajímavá noc.🤔🤔🤔
@l_ včera jsem ho musela vzít ze školky, protože mu nebylo dobre a odpoledne už byl v pohodě a dnes od rána taky dobrý a teď spí takže nevím co se to v něm pere. Koukal na Policii v akci a prohlásil, že si musí jít odpočinout. No uvidíme kdyžtak si zopakuji jaké to je vstávat v noci k dítěti, stejně mě to za pár měsíců čeká😊
Odpoledne opravdu nemocne nevypadal i doktorka na něm nic nenašla tak nevím. Možná na něho leze jarní únava. U nás pořád mrtvo. Myslím, že půjdu spát a on se vzbudi
Jak já jsem ráda, že starší dcera (taky 4roky) když takto brzy usne, není problém, že spí až do rána. A to ani nemusí být nemocná. Mladší je oproti ní strašné ptáče.
Mi se před chvilinkou probudilo 16 ti leté miminko😂přišel po 15 hodině a odpadl,přiznávám,že já bych dnes taky jen spala,několik krizí za den a na noční vstávání k mimču to opravdu nemohu svést😂
U nás to je někdy podobně. Nedávno syn (7,5) usnul v 16:30 a spal až do rána. Doma se uzavíraly sázky, jak dlouho to dá. To samé i mladší. Ani jeden nebyl nemocný.

2,5 a spi dve hodiny 👌