mamamili
autor@martinka0209 všechno je z Asko nábytek. K té obývací stěně jsme ještě vzali komodu ve stejném provedení. Stěna byla za cca 6000,-
1. dub 2019
mamamili
autor@martinka0209 https://www.asko-nabytek.cz/1006645.2-obyvaci-s... a ta komoda
1. dub 2019
@mamamili díky za typ ,taky scháníme obývací stěnu tak se tam zajedeme podívat🙂
1. dub 2019
Hodně štěstí s montování stěny 😀 plánek jak do raketoplánu 😀
1. dub 2019
Hodně štěstí s montování stěny 😀 plánek jak do raketoplánu 😀
1. dub 2019
mamamili
autor@martinka0209 byli jsme i v Kika, ale nakonec jsme se vrátili do Aska a vzali tam všechno. Hlavně se mi líbila ta skříň, pro mě a přítele úplně stačí. Nechtěli jsme nic mohutnýho.
1. dub 2019





Hezký nábytek a kde jste koupily přesně tu obývací stěnu?