Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Čím odblešit koťátka? A maminu.

  Holky otázka mimo děti, naše Míca odvedla koťata (4týdny) k sousedům do stodoly, je nějaká šance, že se s nimi ještě vrátí? Ona je u nás většinu dne, odchází jen na noc a krmit.

  Tři bratři 🙂

  mami29
  1. pro 2016    Čtené 538x

  Můj třetí porod

  Dvě čárky jsem objevila na aprila a začalo mé třetí těhotenství. Pracovní název "poslední pokus o holčičku". Týdny plynuly, já bez všelijakých problémů. 

  Od 16tt jsme vedeli , ze to bude třetí klouček. Termín porodu byl 13.12.2016 ale od začátku jsem tušila, ze bude dřív a tento den budeme už zziti doma. A od léta jsem říkala, ze se budu smat, když bude 29.11. Protože já jsem 29.9. a starší syn 29.10. Týdny zase plynuly. 

  Protože manžel pracuje v zahraničí na lodi, tak jezdí pravidelně pryč. Poslední turnus mel od 14.11 do 7.12 a všichni jsme začali trnout, co bude. Zda to stihne nebo ne. 

  Pak přišlo 29.11. ráno. 😀 na pyžamu jsem objevila trochu mokro, ale pak pres den už klid. A na toaletaku se objevili růžové kapičky krve. Tak jsem začala tušit, že je nějaká změna ale prosila jsem kubíka, ze jsem to datum nemyslela vážně. 

  Ve 12 hod začaly slabší kontrakce, došla jsem pro syna do školy, o hodinu později pro druhého do školky. Pak napsala se starším úkoly (co kdybych jela) a mezitím hlídala intervaly. 

  Po 16hod jsem zavolala naším, že asi pojedeme, a musí pohlidat kluky. Do porodnice jsem přijela v 17:00, kontrakce už hodinu po 5minutach. Provedli příjem, otevřena na 4cm (hurrra u kluků na příjmů vždy na 1cm). Napsala kamarádce, ona se nabídla, at tu netrpim sama, ze přijede. Moc ji za to děkuji. V 19:30 mi pichli vodu, a začalo peklo. Kontrakce najednou po 2 minutách. Úžasné křížové a do stehen. Po sprše v 20:30 se to kamarádce už nezdálo, ze to je moc časté a zavolala sestřičky, které me po vyšetření hned odveleli na sál. Tam jsem přišla v 20:50. A na tři zatlačeni (mezitím ještě použita hláska couvame, couvame, 😀 - zřejmě kvůli nastrihu) se narodil v 21:02. Mel 3480g a 48cm. 

  Pak odešla placenta, nastalo šití a v 23:00 jsem šla na pokoj. Kubika mám u sebe od včera. Je hodný, papa a spinka.

  😀