icon
avatar
mamikajuli
Zpráva byla změněna    3. kvě 2025    

Děkuju za všechny tipy na výlety, které mi házíte k soutěži a mám tu taky jeden #tipnavylet
Loštická ptačí stezka je krásná procházka podél řeky Třebůvky, u každého zastavení máte QR kód, kdy si můžete ptáčka poslechnout a zjistit o něm i krátké info🐦‍⬛.
Mimochodem - máte rádi tvarůžky? My je doma milujem😋😋

avatar

V Lošticích bydlíme a jedna z cedulek je naše ;)

3. kvě 2025
avatar
@katkamal

V Lošticích bydlíme a jedna z cedulek je naše ;)

@katkamal jee, to je skvělý ❤️ který ptáček?🙂

3. kvě 2025
avatar

Konipas bílý, zastávka č. 3 🙂

3. kvě 2025
avatar
@katkamal

Konipas bílý, zastávka č. 3 🙂

@katkamal Ano, pamatuji si. Anetka a Filípek, že?🙂

3. kvě 2025
avatar

Přesně tak. 🙂 Já jsem si říkala, že budeš někde odtud poblíž. Už jak jsi dávala ten levandulový pochod 🙂

3. kvě 2025
avatar
@katkamal

Přesně tak. 🙂 Já jsem si říkala, že budeš někde odtud poblíž. Už jak jsi dávala ten levandulový pochod 🙂

@katkamal jojo, nechystáte se na ten kolem Bouzova? Na ten já se strašně těším 😍

3. kvě 2025
avatar

Nevím, jestli ho časově dáme. Chtěli bysme příští týden Moravičany no a pak na konci května samozřejmě Tvarůžek 😉

3. kvě 2025
avatar

@katkamal Já vím že příští týden je "Za zvolskou labutí". V Moravičanech je co?🙂 Na Tvaruzek se taky chystáme ☀️

3. kvě 2025
avatar

V Moravičanech je pochod Ambrože a Kruše.Proti Tvarůžku malá akce, ale máme to blízko,tak se účastníme celkem pravidelně..

3. kvě 2025
avatar
@katkamal

V Moravičanech je pochod Ambrože a Kruše.Proti Tvarůžku malá akce, ale máme to blízko,tak se účastníme celkem pravidelně..

@katkamal Aha, to jsem vůbec netušila. Děkuju 🙂. A jaké jsou trasy?

4. kvě 2025
avatar
4. kvě 2025
avatar
@katkamal

@katkamal Tak jsme dneska šli a bylo to parádní 👍 Byli jste taky?🙂

10. kvě 2025
avatar

Jojo byli. 🙂 Šli jsme 12 km..a vy?

10. kvě 2025
avatar
@katkamal

Jojo byli. 🙂 Šli jsme 12 km..a vy?

@katkamal My jsme šli jen tu 5km - kočárkovou. A byla teda parádně udělaná, spousta úkolů, děti běhaly od jedné kartičky ke druhé a bavilo je to moc👍 Ta 12 km by se taky dala projet s kočárkem?

10. kvě 2025
avatar

Byla to lesní cesta, takže sem tam nějakej kořen..ale pár lidí s kočárkem jsme předcházeli, takže to asi šlo 🙂 .. úkoly jsme teda po cestě měli jen dva nebo tři, nebyla to trasa dělaná vyloženě pro děti.. příště chceme jít těch 18km..

10. kvě 2025
avatar
10. kvě 2025
avatar

@katkamal Já bych taky ráda šla delší, ale právě že to tam neznám, nechtěla jsem s kočárem riskovat 😃 Tohle byla jen procházka, ale fakt pěkná a ty úkoly - bezva. Ještě jednou díky za tip😘

10. kvě 2025