Zdravím , chtěla bych se zeptat.. je tu někdo kdo očkoval pediacelem a teď vás čeká přeočkování v 5 letech? Mám dotaz.. děkuji 💐🍀
Ja, co potrebujes?
3. říj 2020
marcelah85
autor@sowelo26 mohu sz?
3. říj 2020
3. říj 2020
Syn má pediacel a už v 5 je přeočkovány. Je mu 7
3. říj 2020
marcelah85
autor@anielkha sz
3. říj 2020
Jinak to napisu verejne, syn dostal Adacel.
3. říj 2020
📌