
1 / 10
Ten je,je i mobilní,ale ta cena 36 000,- :-(
a kde se to najde na www stránkách???🙂
7. srp 2011
a co že to vlastně je?
7. srp 2011
vleze se tam dospělák?
7. srp 2011
já jsem v zahradě na mmb už asi na 80stránce a stále to nemohu najít???🙂
7. srp 2011
7. srp 2011
Diky za info, fakt je bozi!!!! A i velikej
7. srp 2011
Můj muž zas touží po tom klasickém sudu. S cenou si mě docela překvapila,jsem počítala,tak dvojnásobek.