Pro potěchu oka,pro parádu a pro radost
co se nám líbí,a co jsme pořídili našemu Raráškovi






















































































































děkuju kosac,taky jsem se do nich zamilovala-ale spíš do těch barevných,než do těch obrysových
nadhera, ja taky ulitavala na opickach.malej je mival taky na kazdym druhym tricu.-).-).-) ale proc ne ze?.-)
u nás můžou být zvířátka a maskáče v jakémkoliv množství,teď vítězí opičky ale nejvíc všechno živé,hlavně koně a sloni-růžoví z reklamy,škoda že ji už vyměnili
milujeme NEXT 🙂
JJ taky tiše závidím,klub nextíkovejch maniaků se rozšiřuje to mě těší....
krásný věcičky..koukám,že jste zatížení na opičky..🙂))))
Nádherné oblečky.. přesně můj vkus🙂
@dont_speak děkujem,jen škoda že nevydrží s dětma ☹,už i vyřazujeme,ale zase můžu dokupovat jinou nádheru-aspoň do té doby,dokud do toho nezačne malý sám kecat 🙂 že to nebo ono nechce,že je to takové nebo makové
Jeee to je krasny, taky miluju NEXT opicky. Mas krasny oblecky. Parada.
Jezis,to je nadhera,opicaky miluju,krasna sbirka,zavidim.