
Super
ta je krásná..🙂
Nad tou jsem taky dlouho slintala, jen ta cena...
@anieanne přesně,proto mám Nextík ráda,samo že jsme měli a máme i jiný značky,ale tento vydrží,třeba tescový věci mají hodně blbě nasazovaný rukávy,tak jsou za chvíli krátký a prcek se ńemůže pořádně hýbat-měli jsem trička a na tělíčko byly velký,ale díky těm rukávkům jsme je museli dát pryč,protože se Mára do toho ani nemohl pořádně oblíct
@anieanne no já jsem už spíš u větších věcí,a co se mi Tescu podařilo koupit není Tescový ale Disney 🙂,ale koupila jsem si tam kaťata Cherokee a ty byly úžasný,jen nám opravdu vydržely na tu velikost co byly psaný a čepičky ani to ne,malému rostla ze začátku hlava rychle,zato teď bude mít některý čepky už druhou sezónu
ale pro pořádek-na značky zase tak moc nehledím,spíš se mi věc musí líbit a být dobře zpracovaná,nebo s dobrým nápadem
Ta nema chybu,skvela!!!!