a další albíčkostopnuté,už teda opravdu nevím-plno dortíků a výtvorů od jiných maminek tady je-i takové jako inspiriativní,ale že jsem si najednou vložia víc foteček dorů co jsem dětem někdy upekla tak hezky STOP,takže další už bude jen pro přátele
@zako Přesně tak 😀)))))))))
mě taky vymazali albíčka,ale já už to nekomentuji,jak kdo a co projde cenzurou,víš😀
Můžu se zeptat na autora toho stopnutí? Že bych si i tipla...?
Mě zase zablokovali 3 inzeráty na boty, protože jsem u dvou měla uvedeno, že se jedná o svatební a u těch třetích, že jsou pro družičku.. prý si to mám dát na jiný bazar, kde se prodávají svatební věci. Když jsem prosila o linky, kde to najdu v pravidlech, tak mě napsala že to v pravidlech není. Chtěla jsem tedy inzeráty přepsat aby tam nebyla žádná spojitost se svatbou, ale bylo mi naznačeno, že je to zbytečné. Jsem asi na tzv. black listu..Jo holky, já už se tady ničemu nedivím.. jen tiše kroutím hlavou
Já mám STOP za jednu jedinou fotku cherry rajčátek co mám na okně pro malou..Ale koukala jsem že jedna paní sem dala fotku králíčka ..s popisem že jim umřel...A nic....Nevím podle mého se tam někdo nudi,dloube se v nose a tak..🙂
mně bylo včera stopnuté album s vybranými dárky pro malýho mimo jiné i proto, že jsem tam měla fotku moře - jako další dárek pro syna k narozeninám...tomu se už člověk může jen smát....