tak dnes byla zkouška paní na hídání-a dopadla tak,že Mareček nechtěl ani od ní 🙂 🙂 🙂
marecek4
autor☹ ☹ ,škoda škoda,paní byla spokojená,Mareček taky,ale bohužel starosti o maminku jsou samozřejmě přednější,tak uvidíme co bude dál,příští týden odpolední a pak ????
8. dub 2011
Taky uvažuji o paní na hlídání.Můžu se zeptat,kolik stojí takové hlídání?Děkuji.