začíná mi být špatně za Raduš ☹jedem na vdoje přijímačky a odnáším to já ☹
Neboooj, urcite to bude vse ok, taky drzim pesti 🙂
22. dub 2012
Taky držím pěstííí !!
22. dub 2012
začíná mi být špatně za Raduš ☹jedem na vdoje přijímačky a odnáším to já ☹
Neboooj, urcite to bude vse ok, taky drzim pesti 🙂
Taky držím pěstííí !!
držím pěsti 😉