Hezký večer.Holky, když půjdu do banky, vytisknout mi nebo případně pošlou na email výpisy z účtu staré víc jak 10let?
Potřebuju roky 2011,12,13,14,15. Je mi jasné, že to bude něco stát.
Ano, není problém,jen si domluv schůzku předem .
Holky a kolik za to zhruba chtějí
nejsem si jista, zda to pujde vic, nez 10 let zpet. To je lhuta, jak dlouho to musi mit. KDysi jsem u KB platila 250 za vypis, ale je to opravdu davno. Aktualni cenik ale nevim.
@margaret88 bude to na stránce banky v ceníku. Pokud je účet aktivní, tak není problém. Pokud je účet zrušený, tak lhůta pro ponechání dokumentace je právě 10 let. Zavolej si na linku banky. Osobně chodit nemusíš. Tohle nedělá pobočka, ale ta záda jen žádost do systému.
@areh díky. Účet je normálně aktivní, používám ho.
Za mě bez problémů.