Je tady někdo kdo má zkušenosti s vyndaváním drátů z loktu u dítěte?
Ano mám, syna to nebolelo, ale pohled na to vůbec nebyl příjemný. Bylo to rychlé.
13. srp 2024
Přímo ne, ale mamka ano. Prý to bylo na pohled hrozné, ale rychlé a brácha nic necítil, vůbec netušil, že už je drát venku.
13. srp 2024
syn mel. Byl v Thomayerovce, jde to rychle, jestli myslis ten fixacni v lokti- nejbeznejsi detska zlomenina. Postrikaji to desinfekci a proste vytahnou. Ani nebrecel. Bylo mu v tu dobu 5. Jen pak mel tu ruku mene pohyblivou- nenarocnal tu ruku do nejakeho uhlu, tak jsme chodili na rehabilitace asi dva mesice a spravilo se to
14. srp 2024
Z loktu úplně ne, ale ze zápěstí. Pokud chceš, klidně napiš 😉