Znám všechny 😘. Potěšily by mě výhry od Viledy, Dr.Browns, Fisher Price, Nestlé, Joie, Femibion, DM, Stérimar, Sunar, Pepco🎁.
Ambasadorky znám, ale přiřadit dokážu správnou značku jen tobě a apacheee (dm). A soutěžit budu asi jen s dm a pepco, zbytek mě buď neoslovuje nebo už nemám dceru v té "správné" věkové kategorii 🙂
Holky i jejich značky znám 👍. Soutěže mám moc ráda 🤗, loni se na mě poprvé usmálo štěstí právě na Vánoce s Ambasadorkami ❤️. Takže letos pojedeme dál, vynecháme asi jen Femibion (možná můžu zkusit štěstí a dát těhotné kamarádce 🤔) , uvidíme. Nejvíce si asi brousím zuby na FP a Viledu 🙏🍀
Všechny ambasadorky neznám, ale většinu ano, akce jsou fajn, ale ve výhru moc nedoufám, nemám zrovna štěstí ve hře :D
😍😍😍
Na vánoce s ambasadorkami se moc moc těším, na soutěže, ale hlavně zajímavé články. Všechny jste vždy inspirací, i po celý rok. Výhra by potěšila od Viledy, Dm, Pepco...
@drep Mozna te oslovi alespon planovane clanky 🙂
@monikastelinka Letos bohuzel nemame Joie, ale na ostatni se opravdu tesit muzes
@mimi1004 Treba by se dalo neco od jinych znacek ulovit jako vanocni darek 🙂
@nicedaisy Jeee, co jsi vyhrala loni?
@surikata131 Nikdy nevis. Letos to treba vyjde
@dinoja Jsem rada, ze se tesim na clanky. Ja taky!!
@mariegroth vyhrála jsem set rukávník na kočárek,termoobal na flašku a taštičku na kočárek 🤗 vše stále využívám 😁👍
Znám vás 3, Tebe-nejinspirativnější amba za celá leta zde👍 Ivču a Verču ještě z džusů.
A nejvíce by mě potěšila vileda.😀
@nicedaisy To je super. To jsou veci, ktery se urcite hodi!
@stratford Teda, dekuju ❤️❤️
@mariegroth nevadí i tak si to užijeme😘
Znám všechny ambasadorky, potěšila by mě výhra od Apacheee z Dm
Ambasadorky znám i jejich značky . Soutěže mám rada ale nikdy jsem nic ještě nevyhrala . 🙃

Ambasadorky znám, i jejich značky, ale na soutěže si moc nepotrpím, tak nechám šance na výhru ostatním 😉