Autor komentář smazal
hezké i to místo
5. pro 2020
mariegroth
autor@kakba Oteviraji se 25.12. a tradicne by je mel plnit Santa, Kdyz prijde s darky.
5. pro 2020
Na clanok sa tesim ❤
6. pro 2020
hezké i to místo
@kakba Oteviraji se 25.12. a tradicne by je mel plnit Santa, Kdyz prijde s darky.
Na clanok sa tesim ❤
Zrovna jsem se chtela zeptat, jaky svatek ty puncochy znamenaji. To je jako u nas Mikulas? Balicek za oknem?