Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

Školní focení a pravidla. Co si o tom myslíte?
Ahoj, jdu si pro vaše názory. Děti se fotily, paní učitelka chtěla, aby všichni, kdo se chtějí fotit ve skupince, donesli potvrzení od rodičů. Jasně nám to takhle napsala do mailu, a že kdyz nebude mí
