@marketaanna dekuji za info, prave se mi tohle zdalo, ze to nejdou spagaty, bomba!
4. led 2016
Nádherné 🙂 hackujete i na zakázku?
5. led 2016
Muzu se zeptat jak mate velke jehlice? Mam doma nejake spagaty, jeden puf jsem upletla c. 20 a dalsi c. 8. A nejak se mi porad zda, ze to neni ono🙂 Dekuju.
15. kvě 2016
marketaanna
autor@miss_lednacek Je to pokaždé různé, záleží na materiálu - na snímku jsou bavlněné šňůry, které jsou tužší. I špagáty jsou různé tloušťky, jiné pružnosti. Dvacítkama jsem pletla snad jenom jednou - když jsem si rozstříhala flísovou deku 🙂 Běžně končím u desítek, někdy u osmiček.
15. kvě 2016

Z ceho puffy pletete prosim?