Já zase v první chvíli myslela, že je to Ladislav Ondřej (Jakub z Ordinace) 😀
18. srp 2021
A ve mně zas hrklo, jestli má vedle sebe ještě jinou paní, jestli to jedna fotí 🤔😂
18. srp 2021
markii30
autorHolky jste fajne 😁 chlap je na "koni" 😁😁😁
18. srp 2021
U nás je to naopak…benjaminek je holcicka 😂😂 a pěkně s tatínkem mává 😂😂😂ps:nejen s tatínkem ale i brachy si postaví do laťky 😂😂
18. srp 2021

Tatka je cely stropnicky mladsi.