Syn bude teď 3týden po operaci varlátka cestovalo mu do třísla tak mu ho operatyvně stáhli a zafixovali do pytliku a má to pořád takové tvrdé ,měli jste někdo taky syna na této operaci je to normální to mět ještě tak tvrdé?
A co je tvrdé? Šourek na straně ztahovaného varlátka nebo op. ranky? Určitě máte plánovanou kontrolu...
27. led 2014
marluc88
autorNa kontrole jsme byli mynulí týden a říkal doktor že vše dobrý má to jakoby nahoře u pindika pod jizvou z tříselné kýly tu mu dělali zároveň
27. led 2014
Pokud to bylo minulý týden stejné jako teď, tak se není čeho obávat. Pokud to nemá zarudlé, horké a nic z toho neteče, tak to bude o.k.
27. led 2014
marluc88
autormá to pěkný akorád tvrdý tak snad to brzi poleví 🙂 děkuji za odpovědi
27. led 2014
Syn měl dlouho tvrdší jizvičku, ale časem všechno vyměklo.
Bohužel mu varlátko opět skočilo do třísla, tak nevím, co nás čeká ☹