Zabijačka:
Sedí takhle rodinka u stolu a otec povídá: "Koupím prase, bude zabijačka, uděláme klobásky, jitrničky...". Vzápětí se napřáhne a vrazí synovi takovou facku, až se posadí. Manželka na to: "Co to proboha děláš ? Proč ho biješ ?" Otec na to: "Už ho vidím, debila, jak to zase žere bez chleba...". 😀
Na chleba sa tezko dela.... 😀 😀
20. srp 2015
😀 Jak říká náš děda: Po chlebu se práší z nosu😀
20. srp 2015
:D Půjčuji si 🙂
20. srp 2015
Jsem si malem curla,jak me to rozesmalo 😀 😀
20. srp 2015
Muj nejoblibenejsi!!
22. srp 2015
Starej, dobrej, vždycky se u něj zasměju. 😀 😀
11. říj 2015
😀 😀 to je dobrý 😀