Daruji slevu 30% do H&M
Mohla bych též poprosit? Nebo ji lze využít jen 1x?
20. zář 2018
martinat87
autor@liynks asi jde jen jednou, takže bohužel
@coudy2014 pošlu ti kód do IP
20. zář 2018
@martinat87 nevadí, i tak díky 😘
20. zář 2018
Jéé taky bych brala, prosím
21. zář 2018
martinat87
autor@martinabz bohužel už je pryč
21. zář 2018
@martinat87 To je škoda. To byla nějaká specialní akce?
21. zář 2018
martinat87
autor@martinabz byla to náhrada za zrušenou objednávku mikin za 10Kč
21. zář 2018
prosim ja bych mela zajem