icon

Dobrý den asi blbá otázka,ale chci se zeptat mám jít do práce podepsat daně,když jsem na RD?

avatar

Pokud jsi vloni např cerpala řádnou dovolenou po md ta ano.Jinak nemusíš.

24. led 2019
avatar

Přesně jak píše @jitka_cv

24. led 2019
avatar

Děkuji

24. led 2019