Holki mimo děti chtěla bych se zeptat prosím kde jste kupovali svatební bílé boty na podpatku v kamenným obchodě děkuji za radu🙂
Ale je teda pravda, že začínalo období plesů, tak asi měli větší výběr.
Obyc bile lodičky Tamaris
já kupovala v CCC, ale měla sem je spíš v barvě champagne, s kamínky, ale nevadilo mi to, nakonec sme měli i svatbu v barvě champagne 😀 ale nebylo to kvůli botům 🙂
Vim,ze otazka znela jinak,ale posilam zkusenost.
Ja sla do rizika a nechala si udelat boty snu namiru pres internet...mam vel.40 a bezne mi dela problem sehnat lodicku,ktera padne v krame...vybrala sem strih,vysku podpatku,barvu,material...nadherne,padnouci a vysly tusim na 1200 vc.postovneho...😍uzasna spoluprace s pani i pres zpravy...stranky brianna.cz mohu jen doporucit
Už je to hodně dlouho ale Střevíce a více ve Spálené ulici v Praze
U Bati
Tamaris lodicky na podpatku kožené a moc pohodlné doporucuju
Taky Tamaris 👍 ještě jsem měla vybrané u Bati...
Deichmann
Ségra Tamaris a já Humanic.
Děkuji všem za radu,já od tamaris jedny mám a jsou pohodlné tak půjdu asi do tamaris ale ještě uvidím
@klko ty jsou hezke🙂

Humanic.