icon

zdravím všechny 🙂 můžete mi prosím poradit? Mám autosedačku G-Mini GL 2018 a zajímalo by mne zda to bílé uvnitř je novorozenecká vložka a můžu to v klidu vyndat a používat 🙂 díky moc!

avatar
15. srp 2019
avatar

Ja si myslim, že určitě. Potom kdyz je miminko vetsi, tak se vynda ta vlizka a jede se dal 😊

15. srp 2019
avatar

@barunkaslarvickou díky 🙂 nebyla sem si uplně jistá, protože pod tím sou hned takové ty průduchy.

15. srp 2019
avatar

@martinkam22 tak mě zajímá po tomhle dotazu :D
Napsala jsem přímo na Gmini tak jak odepisou napíšu 🙂

15. srp 2019
avatar

@denadena16 ty jo moc díky 🙂)

15. srp 2019
avatar

@denadena16 dobrý den 🙂 neodepsali vám náhodou?

26. srp 2019
avatar

@martinkam22 nene myslím na vás nebojte

26. srp 2019