@bessinka myslím si,že ano...v tom našem už to bylo hodně probrané,ale určitě byly
@martulina7 mám kaufland celkem daleko,ale pyžamka potřebujeme.hrozně roste.děkuji za tip.
Ja tam vcera ulovila tutu sukynku za 20,- a povleceni s prosteradlem do postylky za 50,-. Ale uz to u nas bylo hodne probrane
@bettynka26 u nás už prosteradla a povlečení neměli 😔
@martulina7 to je skoda,protoze za tu cenu fakt parada. 🙂 u nas byly posledni 3 kousky
@bettynka26 to mě mrzí hodně teda
já v pátek dceři nakoupila trička s krátkým rukávem jejich značka po 2ks za 50Kč a s Ariel (u nás nyní oblíbené) 2ks za 100Kč
Luxus 😍
@martulina7 ted jsem dorazila a uz tam neni ani jedno. Jinak bych vam vzala
@bettynka26 to nevadí 🙂 i tak děkuji
@martulina7 kdyby se nahodou objevilo,dam vam vedet 🙂



no ten overal bozi.meli i na kluky?