icon

Ahoj holky, omlouvam se za tak blby dotaz, ale ja uz proste nevim, co s tim, uz jsem za posledni mesic byla dvakrat na pohotovosti kvuli spineni, pokazde jsem dostala prasky na zanet pochvy a ted je to ani ne tyden, co jsem dobrala posledni a dnes opet spinim, jsem si temer jista, ze je to to same, co pred tim, v pondeli jsem dobrala prasky a uz ve stredu mi doktorka na pravidelne kontrole rekla, ze tam jeste neco je a ja nevim, jestli mam zase plasit na pohotovost, uz si pripadam fakt blbe, s manzelem ani nesexujem a furt se to vraci. Nesrtkala jste se s tim nektera taky?

avatar

V kolikátém jsi týdnu? Mně říkali, že pokud to není vyloženě čerstvá červená krev, tak je to zřejmě jen podrážděným čípkem, jak je hodně prokrvený a že s tím v podstatě nejde nic dělat. Každopádně řekni tvojí doktorce, že se ti to furt vrací, třeba ti dá jiný prášky nebo tak něco.

Odpověz
25. lis 2017
avatar
maruuhr
autor

@galatea_a ahoj jsem v 16. tydnu. Doktorce to urcite reknu, je to opravdu jen spineni

Odpověz
25. lis 2017
avatar

@maruuhr To je dobře. Zkus taky brát ascorutin, aspoň trochu by to mělo pomoct. A samozřejmě žádnou fyzickou námahu, hodně odpočívej.

Odpověz
25. lis 2017