maryonu
autorDělala nám ho jedna paní od nas z Teplic. Ma to jako konicka😉 Pokud chcete kontakt, neni problem 😉
14. únor 2015
no to je nádherný dort!
15. únor 2015
Obdivuji šikovné ruce.. já bych se stěží zmohla na obyčejný kulatý dort 😀 😀
15. únor 2015
nádherný dort!!!!
15. únor 2015
Je nadherny, mohla by som do IP poprosit kontakt a pribliznu cenu 🙂
15. únor 2015

Ty bláho, tak ten je nádhernej! Kde jste ho nechali dělat? Jestli to není tajné ;)