Hezké jméno od M ???
Matěj, Matyáš, Mikuláš, Michal
Madlenka a Matyáš
Mariana
Mia a Max 🙂
Mikuláš, Marek, Max / Miriam, Madlenka, Michalka
Syn je Michael - kdyby byl byval holcicka, byl by Madleine.
Mackenzie.... je to na nás dost neobvyklé, ale krásné....
Martin, Matej
Magdalena! 🙂
Matyáš 🙂
Maxík 🙂
Monika ,Michael🙂
Mariana a Magdalena 🙂
Mia, Marcela
Michal, Matyáš, Martin
Moc se mi libi Miriam a Mikulas
Mariánka,Mikuláš
Michal, Michael, Marek
Mariana, Michaela, Markéta 🙂
Melánie Mia nebo Maxmilián 🙂
Miriam, Matouš 🙂
Bude? 🙂
za mě Magda (moje holčička pro radost...)
@marketakucova Melanie je moc krasne jmeno-vubec me nenapadlo!
Marika 😀
Matylda a Matyáš
Matyáš, Martin, Michal, Mariana
Monisa 🙂 ? Muj druhy favorit,taky davame na m ale prvni favoritku zatim neprozradim🙂
😀 jsem myslela,ze uz cekas, tak jsem si rikala,ze jsi odvazna. Ja jsem zvedava jak zvladnu zatim to jedno. Ale cim mensi rozdil je tim je to asi pro ty deti lepsi. Me se libi Matyasek,ale je jich hodne. A na holku od M me nejak nenapada. To je dobry,ze uz se dohadujete o jmeno. My to stale nemame doreseny jeste ted 😀
Maja - jmeno pro nase druhatko, pokud to bude holcicka (teda doufam:D)
Marina
Maxim nebo Mia 🙂
Marina nebo Maia 🙂 a pro kluka Mikulas nebo Metodej
HOLKA ČI KLUK?