icon

Hezké jméno od M ???

avatar

HOLKA ČI KLUK?

29. čer 2013
avatar
maryonu
autor

@baaara Oba :o)

29. čer 2013
avatar

Matěj, Matyáš, Mikuláš, Michal

29. čer 2013
avatar

Madlenka a Matyáš

29. čer 2013
avatar

Mariana

29. čer 2013
avatar

Mia a Max 🙂

29. čer 2013
avatar

Mikuláš, Marek, Max / Miriam, Madlenka, Michalka

29. čer 2013
avatar

Syn je Michael - kdyby byl byval holcicka, byl by Madleine.

29. čer 2013
avatar

Mackenzie.... je to na nás dost neobvyklé, ale krásné....

29. čer 2013
avatar

Martin, Matej

29. čer 2013
avatar

Magdalena! 🙂

29. čer 2013
avatar

Matyáš 🙂

29. čer 2013
avatar

Maxík 🙂

29. čer 2013
avatar

Monika ,Michael🙂

29. čer 2013
avatar

Mariana a Magdalena 🙂

29. čer 2013
avatar

Mia, Marcela

29. čer 2013
avatar

Michal, Matyáš, Martin

29. čer 2013
avatar

@bocinka Jmeno je to urcite hezke, ale v jinem jazykovem prostredi. Ve spojeni s ceskou klasikou mi to prijde dost silene-M. Vopicka. Chudak dite

29. čer 2013
avatar

Moc se mi libi Miriam a Mikulas

29. čer 2013
avatar

Mariánka,Mikuláš

29. čer 2013
avatar

Michal, Michael, Marek
Mariana, Michaela, Markéta 🙂

29. čer 2013
avatar

Melánie Mia nebo Maxmilián 🙂

29. čer 2013
avatar

Miriam, Matouš 🙂

29. čer 2013
avatar

Bude? 🙂

29. čer 2013
avatar

za mě Magda (moje holčička pro radost...)

29. čer 2013
avatar

@bunny06 no jasný..... však to říkám.... ale bydlet v anglii, nebo někde tam, tak ho mám 🙂

29. čer 2013
avatar

@marketakucova Melanie je moc krasne jmeno-vubec me nenapadlo!

29. čer 2013
avatar

Marika 😀

29. čer 2013
avatar

Matylda a Matyáš

29. čer 2013
avatar

Matyáš, Martin, Michal, Mariana

30. čer 2013
avatar

Monisa 🙂 ? Muj druhy favorit,taky davame na m ale prvni favoritku zatim neprozradim🙂

30. čer 2013
avatar
maryonu
autor

@fryell Zatim ne ale už se hádáme o jména :o)))) Naplánované to bylo na letošní léto ale vzhledem k aktivitě našeho drahouška jsme přesunuly na léto 2014 :o)))

30. čer 2013
avatar

😀 jsem myslela,ze uz cekas, tak jsem si rikala,ze jsi odvazna. Ja jsem zvedava jak zvladnu zatim to jedno. Ale cim mensi rozdil je tim je to asi pro ty deti lepsi. Me se libi Matyasek,ale je jich hodne. A na holku od M me nejak nenapada. To je dobry,ze uz se dohadujete o jmeno. My to stale nemame doreseny jeste ted 😀

30. čer 2013
avatar
maryonu
autor

@fryell Právě, nechci aby byly hodně od sebe. Jsme ze ségrou o 5 a je to na prd. Jméno se mi nelíbí ani jedno co je tu nahoře napsaný :o))) Matyášů je milion, Matěje má švagrová a ani se mi nelíbí, a zbytek neee. Nad jakýma uvažujete vy? Už vůbec víte co se schovává?

30. čer 2013
avatar

Maja - jmeno pro nase druhatko, pokud to bude holcicka (teda doufam:D)

21. srp 2013
avatar
maryonu
autor

@athens26 První, které se mi líbí. Děkuji

21. srp 2013
avatar

Marina

21. srp 2013
avatar

Maxim nebo Mia 🙂

21. srp 2013
avatar

Marina nebo Maia 🙂 a pro kluka Mikulas nebo Metodej

21. srp 2013